Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana chromowanej nakładki na drążku zmiany biegów w OII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana chromowanej nakładki na drążku zmiany biegów w OII

    porady forumowiczów z zamianą pinów pomogły i radio gamma działa i po wyjęciu kluczyka wyłacza sie automatycznie , ale jak chce włączyć bez kluczyka to również mogę i działa nie tak jak kolega wyżej napisal ze clarion nie działa , w nie fabrycznych może tak jest ?
    Ale w moim przypsdku dalej nie działa pilot do centrala. Byłem nawet zaprogramować w ASO Skody i nie można było. Sądzę że prawdopodobnie układ elektroniczny przy okazji w kluczyku padł. Komputer nie widział kluczyka- tak jakby kluczyk nie emitował fal radiowych.
    Chcieli zakodować inny kluczyk ale akurat nie mieli takiego na magazynie.
    Czy ktoś już miał prblem z zakodowaniem kluczyka ? i pytanie czy jak kluczyk ma inną koncowke w symbolu pilota to tez bedzie mozna go zakodować ? mam kluczyk o symbolu HLO 1JO 959 753 AG ,czy taki z koncowką np.DA lub G bedzie mozna zakodować ?
    O!PISSSSS fujjjjjj)

  • #2
    Wymiana chromowanej nakładki na drążku zmiany biegów w OII

    Witam

    Właśnie zamówiłem w skodzie taką nakładkę na drążek skrzyni 6 biegowej i czekam az sprowadzą. Koszt 24 pln. Pytanie odnośnie samej wymiany. Przeczytałem w jednym z wątków, że jest banalnie prosta, a nie chciałbym zepsuć tego delikatnego elementu, zatem proszę o wskazówki jak sie za to zabrac, gdzie podważyć itd.

    pozdrawiam
    ali
    @200KM

    Komentarz


    • #3
      Czesc,mozesz mi podac nawe ASO w ktorym zamowiles te nakladke w takiej cenie ?? Bo dzwonilem ostatnio do Wrocka w tej sprawie i powiedzieli mi 90zł :shock:

      Co do samej wymiany,to ja to robię tak:
      Biore chusteczke i owijam srubkret plaski,by nie porysowac plastiku wsuwam ten srubokret od strony szfu pod plastik i podwazam,musi wyjsc :wink: metoda sprawdzona.uszkodzen:brak

      Pozdrawiam
      252/555

      Komentarz


      • #4
        No na allegro widzialem te nakladki po 49zl. Do eleganca, rs-a itp.
        49zl to juz dla mnie zdzierstwo za kawalek pochromowanego plastiku.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Superbman
          Czesc,mozesz mi podac nawe ASO w ktorym zamowiles te nakladke w takiej cenie ?? Bo dzwonilem ostatnio do Wrocka w tej sprawie i powiedzieli mi 90zł :shock:
          Wimar
          pozdrawiam
          ali
          @200KM

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X